"Sosyal Medya " Eğitimlerimiz Yakında başlıyor.... Detaylar
Open
X

BİZ.

EduTech Partner, kurucusunun 24 yıllık iş ve yöneticilik deneyimleri doğrultusunda 2012 yılında kurulmuştur.

Amacımız; kurumlara ve bireylere, gelişimleri süresince destek vermek ve ileriye yönelik yatırımlarında katkıda bulunabilmektir.

EduTech Partner; müşterilerine doğru projeyi doğru zamanda uygulayabilmek için global dünyadaki güncel teknoloji ve ekonomik eğilimleri çok yakından takip eder.

(Bernard SHAW) “Benim en iyi dostum terzimdir. Çünkü ne zaman beni görse, derhal o andaki ölçülerimi alır. Oysa bütün öteki tanıdıklarım benim hala eskisi gibi olduğumu düşünürler. “ diyerek son derece önemli bir noktayı işaret etmiştir.

EduTech Partner, Bernard SHAW’un sözüne olduğu gibi her müşterinin “aynı sektörde bile faaliyet gösterseler…” birbirlerinden ciddi farklılıklar gösterebileceğini, yıllara dayanan tecrübesi ile çok iyi bilir. Bu doğrultuda; projelerin daha başında gerekli analizleri yaparak firmaların adeta birer röntgenini çeker, + ve – noktaları belirler ve bunlar doğrultusunda müşterisi için en doğru reçeteyi önerir ve uygular.

Arzu edilen kalite seviyesine ulaşabilmek ve bunu sürekli kılabilmek kısa dönemli bir planlama değil, uzun soluklu bitmeyen bir yolculuktur. EduTech Partner ekibi, bu uzun soluklu yolculukta sizlerden biri gibi büyük bir özveri ile çalışır.