"Sosyal Medya " Eğitimlerimiz Yakında başlıyor.... Detaylar
Open
X

BİLGİ TEKNOLOJİLERİ.

Günümüzün hızlı değişen ve dinamik ekonomisinde, maalesef ki pek çok işletmede Bilgi Teknolojileri kapsamında yer alan projeler genel olarak ya tamamen başarısızlık ile ya da eksik bir şekilde sonuçlanmaktadır. Bunun en büyük nedeni de yetersiz bilgi ve yorumlama hatasına dayalı yanlış seçimlerden kaynaklıdır.

İşletmeniz için bir yazılım (çözüm) seçmek ayrı bir iş ve seçilen bu yazılımı (çözümü) işletmenize en doğru şekilde yapılandırmak ve verimli bir şekilde kullanıma sunmak ise tamamen ayrı bir planlama sürecidir.

Dolayısı ile bu sürece başlamadan önce, öncelikli olarak işletmenizin gerçekten böyle bir çözüme ihtiyacı olup olmadığının tespit edilmesi gerekir. İhtiyaç ile birlikte işlemenizin gerçekten böyle bir sürece hazır mı diye de sorgulanması gerekir. Unutulmamalıdır ki hiçbir yazılım kusursuz olmadığı gibi lambadaki cin’de değildir. Parmağınızı şıklattığınız anda her şeyi ondan alamazsınız. Sonuç itibari ile dayandığı nokta İNSAN’dır. İşletme sahibi, yöneticileri, çalışanlarının bilgi seviyeleri ve uyumları seçilecek olan çözümün başarısında kritik öneme sahiptir ki en buna kültürel uyum diyebiliriz.

EduTech Partner, proje odaklı anlayışı ile her zaman ve her şekilde müşterilerinin yanındadır. Kurum ile Yazılım firması arasındaki köprüyü kurar ve doğru entegrasyonun yapılması sağlar. İşletmeniz ile ilgili olarak teknoloji odaklı yapacağınız yatırımlarda, sizinle birlikte hareket ederek yazılım seçiminin tespitinden, seçilen çözümün başarılı şekilde işletmenizde kullanıma alınmasına kadar destek olur. Seçilen çözümlerin verimliliğinin sürekli kılınması için, ilerleyen süreçlerde de proje yönetimini üstlenir. Eğer daha önceden kullanmak olduğunuz çözümler varsa, bunlar üzerinden de gerekli çalışmalar yapılarak ya var olan sistemin iyileştirilmesi ya da yeni bir sistemin seçiminde proje desteği verir.