"Sosyal Medya " Eğitimlerimiz Yakında başlıyor.... Detaylar
Open
X

EKİBİMİZ.

          

Fuat TÜRKER / Founder

Özel Dost Lisesi İngilizce Matematik mezunudur. Üniversite eğitimini İşletme dalında tamamlamıştır. 1983 yılında Bilgi Teknolojileri ile tanışmış ve o yıllarda ilk programcılık deneyimini oyun ve otel rezervasyon programları yazarak yaşamıştır. Daha sonra profesyonel hayata geçerek Bilgi Teknolojileri alanında uzmanlığını ERP, CRM, PLM, PDM, Güvenlik Çözümleri, Mühendislik, e-Learning, Wokflow ve Özel Yazılım Projelerinde sürdürmüştür. 1988 ve 2008 yılları arasında yer aldığı projelerde; Arçelik, Maliye Bakanlığı, Darphane ve Damga Matbaası, TJK, Çumitaş, Bank Europa, Rudolf Duraner, Boytaş, Asaş, Dalgakıran, KVK, İsbaş ve benzeri pek çok kuruluşta, İş Geliştirme, Danışmanlık, Eğitim ve Proje hizmetlerini yürütmüştür. BT alanında çalışmalarına devam ederken, aynı zamanda FM – Facility Management sektöründe, yeni ürün ve hizmet modelleri üzerine tasarım/uygulama çalışmalarında yer almıştır. BT’nin kalbinden gelen biri olarak, 2000’li yıllardan beri  Sosyal Medya gelişimini gözlemlemekte ve bu alanda doğru ve sürdürülebilir konseptler üzerine çalışmalarını yoğunlaştırmıştır. Zengin bir hayal gücüne sahiptir. Uzayı ve diğer yaşam olasılıklarını takip etmek, araştırmak ilgi alanlarındandır.  Tam bir doğa düşkünüdür ve hayvanları çok sever.


Hüseyin EREN /DİJİTAL TASARIM UZMANI

İşletme Bölümü mezunu olup, aynı zamanda Dış Ticaret okumuştur. Lise yıllarından beri Bilgi Teknolojileri ile yatıp kalkmaktadır. Bu alana olan aşırı ilgisi ve merakı, onu önemli bir uzman haline getirmiştir. 2004 yılından beri sektörde profesyonel olarak hizmet vermektedir. Tüm bu süreç ve Sosyal Medya’nın hızlı yükselişi ile birlikte; Grafik, Web Tasarım, Video Uygulamaları, Kurumsal Kimlik, Blog, SEO, Sosyal Medya Takibi ve Analizi, Sosyal Medya Reklamları, e-Ticaret gibi konularında uzmanlıklarını ilerletmesini sağlamıştır. Aşırı fotoğraf tutkusu nedeni ile onu sürekli resim çekerken görebilirsiniz. Diğer bir tutkusu ise (ileri derece) kısa filmlerdir. Bu merak, onun hayal gücü ile birleştiğinde ortaya enteresan sonuçlar çıkmasına neden olur.

 

 


Ayşe KARAKOÇ / İÇERİK EDİTÖRÜ

1983′den beri nefes alıyorum, Bursa’da yaşıyorum. 2009′dan beri sosyal medyayı keyifle takip ederken, kariyer yolumu Sosyal Medya Uzmanlığı ve İçerik Geliştirme olarak çizmiş biriyim. İnternet’i severim ama Twitter’ı ayrı bir severim, sayarım.