"Sosyal Medya " Eğitimlerimiz Yakında başlıyor.... Detaylar
Open
X

ÇÖZÜM ORTAKLARI.

 

Sosyal Medya Ajansı                                                                   Kurumsal İş Oyunları ve Etkinlikler

 

ÇILGIN PİKSELLER ;

İş Ortaklarımızdan olan ÇILGIN PİKSELLER; dijital dünya ile gerçek dünya arasındaki mükemmel uyumu sağlamak üzere 2011 yılında temelleri atılan ve 2012 yılında da kurulan, dijital iletişim hizmetlerinde iddialı gelecek nesil “Sosyal Medya” ajansıdır. Dijital ekonominin getirdiği faydaları dikkate alarak; müşterileri için sürdürülebilir projeleri deneyimli kadrosu ile planlar ve yürütür.

GEKKO ;

İş Ortaklarımızdan olan GEKKO; kurumların eğitim faaliyetlerini, takım oyunları ve yaşayarak öğrenme programları ile daha öğretici hale getirir. Şirket toplantılarınızın, workshoplar, enerji yükselticiler ve motivasyonel aktiviteler ile akıldı kalıcı olmasını sağlar. Ürün ve şirket tanıtım etkinliklerinizi sıra dışı fikirler ile ses getirici projelere dönüştürür.

“Sadece streaming ve yayıncılık konusunda hizmet veren ve bu konuya odaklanan NOT FM yurtiçi ve yurtdışındaki servis sağlayıcılardan yüksek ölçülerde bant-genişliği satın alarak müşterilerine paylaştırmakta ve kaliteyi düşürmeden daha fazla noktanın aynı anda dinlemesine olanak sağlamaktadır.”